RELACJE FILMOWE Z WYPRAW ROWEROWYCH
na stronie

Lato 2018 - najnowsza oferta

Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Gliwice, Rzeszów, Tarnów, Warszawa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą najnowszą ofertę letnią - obejmującą wyprawy rowerowe do Austrii, Włoch, Portugalii, Czech, Słowacji, Węgier i Chorwacji.
Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek na dwóch kółkach wśród zachwycającej przyrody połączony z poznawaniem najbardziej atrakcyjnych zakątków. Wybrane przez nas trasy poprowadzą Państwa przez górskie drogi, wzdłuż brzegów krystalicznie czystych jezior oraz ulicami zabytkowych miast.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników turystyki rowerowej - bez względu na stopień zaawansowania i umiejętności. W zależności od wybranej oferty program wycieczek daje Państwu możliwość wyboru zarówno krótszych tras przebiegających przez płaskie tereny, z niewielkimi nachyleniami i nie wymagających zaangażowania wielu sił, jak również tras bardziej wymagających, często w terenie górzystym z długimi podjazdami o różnych nawierzchniach czy też tras szosowych.
Jak zawsze starannie wyselekcjonowaliśmy dogodnie położone miejsca zakwaterowania. Każde z nich jest doskonałą bazą do codziennych wypraw rowerowych w najciekawsze zakątki regionu. Sprawdzaliśmy standard zakwaterowania, wyposażenie pokoi oraz warunki wyżywienia.
Zadbaliśmy o to, aby w pełni cieszyli się Państwo letnim wypoczynkiem. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od zorganizowanego dojazdu na miejsce wypoczynku, przez codzienną opiekę doświadczonych pilotów podczas wycieczek rowerowych, transfer bagażu w trakcie całej wyprawy, ubezpieczenie, kończąc na codziennym wyżywieniu - we wszystkich naszych ofertach mają Państwo zapewnione śniadania i obiadokolacje.
Wybierając miejsca zakwaterowania dbaliśmy o Państwa komfort, ale nie zapominaliśmy też o kwestiach finansowych. Negocjując specjalne warunki udało nam się stworzyć oferty bardzo atrakcyjne cenowo.
Na rowerowych trasach jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak rafting, spływy kajakowe, zwiedzanie zamków, jaskiń, winnic oraz wielu innych.

WŁOCHY, AUSTRIA, SYCYLIA, SARDYNIA - HITY SEZONU 2017

Gorąco polecamy wyprawy rowerowe, które spotkały się z Państwa uznaniem w ubiegłych sezonach. Zapraszamy na rowerową przygodę do Lombardii i Wenecji. Trasa poprowadzi Państwa wzdłuż słynnego jeziora Garda, poprzez urokliwe, pełne zabytków miasteczka, skąpane w słońcu winnice oraz gaje oliwne. Na rowerowym szlaku nie zabraknie oczywiście najsłynniejszych włoskich miast: Werony, Padwy czy Wenecji.
Kolejna włoska propozycja to wyprawa rowerowa przepięknymi widokowo terenami słonecznej Umbrii i Toskanii - regionów usłanych urokliwymi winnicami, starymi gajami oliwnymi i klimatycznymi, toskańskimi miasteczkami W trasie zobaczymy m. in. słynną krzywą wieżę w Pizie, zwiedzimy Cortonę - zabytkowe miasteczko otoczone etruskimi murami obronnymi oraz przepiękną Florencję.
Podobnie jak w poprzednich sezonach zapraszamy na aktywny urlop do austriackiej Karyntii. Przejedziemy najpiękniejszymi wysokoalpejskimi trasami widokowymi - Nockalmstrasse czy Malta Hochalmstrasse. Odwiedzimy słynne atrakcje turystyczne Austrii, m.in. park miniatur Minimundus, czy słynne zamki Hochosterwitz i Landskron. Fanom aktywnego wypoczynku niezwykłych wrażeń dostarczy rafting na górskiej rzece Möll w dolinie lodowca.
Wśród tegorocznych nowości gorąco polecamy Sycylię - największą włoską wyspę, krainę wulkanów, słońca, pomarańczy i wina. Oczarują Państwa lokalne winnice i gaje oliwne, a bajeczne, piaszczyste plaże pozwolą się w pełni zrelaksować. Podczas wyprawy zwiedzimy starożytne miasta, fabrykę soli oraz najpiękniejszą plażę Włoch.
Wszystkich, którzy letni wypoczynek pragną spędzić w południowym klimacie, zapraszamy na słoneczną Sardynię. Niezapomniana wyprawa na dwóch kółkach odkryje przed Państwem szmaragdowe plaże "Costa Smeralda", bogatą historię jak również mniej znane, dzikie oblicze tej malowniczej wyspy.

BESTSELLERY POPRZEDNICH SEZONÓW

Do wielbicieli ciepłych klimatów kierujemy również naszą propozycję rowerowej przygody na Istrii - oferty łączącej aż trzy kraje: Chorwację, Włochy i Słowenię. Spragnionych słońca urzeknie chorwackie wybrzeże nad Adriatykiem, amatorów włoskiej kultury zachwyci miasto kontrastów - Triest, a miłośników natury - unikatowa słoweńska Jaskinia Postojna.
Nasza druga propozycja wyprawy rowerowej do Chorwacji - to podróż przez słoneczne wybrzeże Dalmacji. W trakcie pobytu nie zabraknie zarówno sportowych wrażeń, jak i odpoczynku w ciepłych wodach Adriatyku. Jazdę na rowerze umilą przerwy na zwiedzanie zabytkowych miasteczek, słynnych rezerwatów oraz degustacje chorwackiego wina i innych specjałów.

WYPRAWY W BLIŻSZYCH KRAJACH

Amatorom dwóch kółek, preferującym krótsze podróże szczególnie polecamy wyprawy rowerowe w nieco bliższych krajach - m.in. u naszych gościnnych sąsiadów. Pierwsza z propozycji to rowerowa podróż przez dwie wspaniałe krainy - Słowację i Węgry. Program pozwala odkryć bogactwo dwóch kultur i zapewnia liczne atrakcje w najciekawszych turystycznie regionach - w tym wizyty w unikalnych jaskiniach Słowackiego Krasu czy kąpiele w basenach termalnych w Egerze.
Kolejna propozycja to rowerowy urlop w sąsiednich Czechach. Kraina wojaka Szwejka kusi cyklistów urozmaiconymi trasami pośród urzekających krajobrazów, słynnymi uzdrowiskami, smacznym piwem ze słynnych browarów w Pilźnie i Czeskich Budziejowicach oraz prawdziwymi architektonicznymi perełkami.
Gorąco polecamy także rowerowy klasyk - Donauradweg, czyli naddunajską trasę rowerową na odcinku Passau - Wiedeń. Konwencja tego programu jest nieco inna od naszych pozostałych wypraw i opiera się na pokonywanych codziennie fragmentach słynnej trasy naddunajskiej z codziennym przekwaterowaniem.

WYPRAWY ROWEROWE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Na zapytanie - dla grup powyżej 10 osób - mamy równie ciekawe propozycje wypraw rowerowych, które możemy dopasować do potrzeb grupy zorganizowanej.
Najbardziej ambitnym rowerzystom proponujemy szosowe wyprawy rowerowe: najtrudniejszymi trasami włoskich Dolomitów oraz pograniczem dwóch włoskich regionów - Umbrii i Toskanii. Propozycja dla osób preferujących spokojniejszy rowerowy wypoczynek to wyjazdy rowerowe na duńską wyspę Bornholm.

Na rowerowy weekend proponujemy natomiast odkrywanie magicznych zakątków Polski. Zapraszamy więc na Mazury - do fascynującej krainy tysiąca jezior oraz na wyprawę rowerowym szlakiem u podnóża górskich szczytów Karkonoszy - najwyższego pasma górskiego w Sudetach.
Lato 2017: Austria, Włochy, Słowacja, Czechy, Węgry, Chorwacja, Dania, Polska - wyprawy rowerowe dla każdego

Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Wrocław