RELACJE FILMOWE Z WYPRAW ROWEROWYCH
na stronie

Lato 2019 - najnowsza ofertaImprezy rowerowe
Spełniając Państwa oczekiwania, stworzyliśmy nowatorską ofertę aktywnego wypoczynku, łączącą rekreacyjną jazdę rowerem, poznawanie ciekawych miejsc i atrakcji oraz komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia. Uczestnikami naszych wyjazdów mogą być zarówno wymagający rowerzyści, jak i amatorzy rekreacyjnej, spokojnej jazdy. W zależności od Państwa kondycji i samopoczucia codziennie dajemy możliwość pokonania rowerem trasy dłuższej i bardziej wymagającej lub krótszej, przejeżdżając niektóre fragmenty trasy naszym busem.Dodatkowo dbając o Państwa pełną wygodę zapewniamy transport bagażu w trakcie realizacji całej wyprawy.
Kompleksowa obsługa - komfort przede wszystkim
Podobnie jak w przypadku wyjazdów zimowych również nasza oferta letnia jest kompleksowa i w trosce o Państwa komfortowy wypoczynek zawiera pełny pakiet świadczeń: zakwaterowanie w sprawdzonych obiektach o standardzie *** / ****, wyżywienie, przejazd busem i transport bagażu na miejscu, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, BP oraz wszelkie podatki i opłaty.

____________________________________________________________________________________________________________________________


 
Zaznacz co dla Ciebie jest najważniejsze i wyszukaj oferty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb:
Nie znaleziono aktywnych ofert
    ___________________________________________________________________________________